Frizētava

          Salonā iekārotas 5 friziera darba vietas un  veiksmīgi darbojas speciāli noformēta un aprīkota bērnu frizētava.

      Frizētavas apmeklētāji ir dāmas,kungi ,jaunieši un bērni.

     Vairākas reizes gadā meistari apmeklē seminārus, tur apgūstot jaunas griezumu un krāsojumu tehnikas, metodes un tendences. Salona meistari ļoti iecienījuši Vidal Sassoon Akadēmijas ikgadējos seminārus, kas dod milzīgu emocionālu un radošu lādiņu sava ikdienas darba dažādošanai. To jūt arī klienti, saņemot jaunus, svaigus  piedāvājumus no sava friziera.          

       Salona frizieri strādā ar pasaulē atzītu un augstas kvalitātes matu kosmētiku WELLA Professionals. Friziera apmeklējuma laikā Jums tiks sniegta konsultācija par Jūsu matu struktūras un galvas ādas stāvokli, lai būtu iespēja piemeklēt matu kosmētiku  lietošanai mājās, kas atbilst tieši Jūsu vajadzībām. 

      Lai frizūra būtu labāk veidojama arī mājas apstākļos, ir iespēja piemeklēt matu veidošanas sukas,ķemmes un pat profesionālu fēnu vai  matu taisnošanas gludekli.

       Mūsu laikmets sniedz cilvēkiem to,par ko viņi sapņo! Un viens no sievietes sapņiem - gari,skaisti krītoši un mirdzoši mati. Salonā piedāvājam matu peaudzēšanu ar ultraskaņas metodi (aukstā matu pieaudzēšana) un matu mini trešu pielīmēšanas metodi.

      Lai Jūsu mati būtu vienmēr skaisti ,veselīgi un mirdzoši, jārūpējas par tiem! Salonā piedāvājam matu struktūras un galvas ādas kopšanas un ārstēšanas procedūras.