MATU PIEAUDZĒŠANA

         

 

           Matu pieaudzēšana - viens no 21.gadsimta pakalpojumiem. Pakalpojums,kas spēj sapni pārvērst īstenībā! Salona meistari veic matu pieaudzēšanu ar ultraskaņas metodi vai tautā sauktu auksto pieaudzēšanas metodi. Šo darbu veicam ar itāļu firmas So.Cap. matu materiālu, kas izceļas ar zīdainu,veselīgu matu struktūru. Pieaudzētie mati savu kvalitāti saglabā visu matu nēsāšanas laiku!

                Aukstā pieaudzēšanas metode ir nekaitīga Jūsu matiem,jo kapsulas stiprināšanas vietā mati netiek pakļauti augstas temperatūras iedarbībai kā karstās pieaudzēšans laikā. Kapsula tiek kausēta ar ultraskaņas palīdzību, tā nesakarst, tikai kļūst silta un plastiska, lai to varētu savienot ar dabīgo matu šķipsnu.

                Pieaudzēto matu kopšanai ir jāiegādājas speciāla ķemme. Ar šo ķemmi mati  jāķemmē vairākas reizes dienā, rūpīgi izķemmējot  tieši  matu piesakņu zonu . Tas ir būtiski tieši periodā,kad pieaudzētie mati ir nedaudz atauguši,jo iespējama matu savelšanās.

 

 

 

EFEKTI AR PIEAUDZĒTAJIEM MATIEM

1. Garuma un biezuma veidošanai100 -150 šķipsnas.

2. Ja Jūs vēlaties pagarināt tikai matu garumu,tad būs nepieciešamas 70 -90 šķipsnas.

3. Ja vēlaties panākt matu biezumu,piemēram sānu daļā, tad vajadzēs 40-70 sķipsnas.

4. So.Cap. piedāvā 81 dažādu toņu šķipsnu variācijas no dabīgo toņu skalas līdz pat "crazy" toņiem. Ir iespējams izveidot dažādu toņu kombinācijas, ar kurām var radīt īpašu ,tikai Jums veidotu stilu.

5.Jūsu mati ir tumši krāsoti un Jūsu vēlme ir spilgti blondas, sarkanas vai citas krāsas šķipsnas, taču negribas bojāt matus ar balināšanu vai stipras iedarbības šķipsnu krāsu. Ideāls variants - Jums vēlamās krāsas šķipsnu pieaudzēšana!!!

6. Pieaudzēšana griezuma izcelšanai. Jūsu iepriekšējais griezums ir salīdzinoši īss,lai izveidotu kaut ko stilīgu un jaunu. Vajadzīgs laiks-vairāki mēneši,lai ataudzētu priekšējos matus vai sānu daļu. Jaunu imidžu Jūs to varat panākt pāris stundu laikā un izvēlētajā toņu gammā.

                                   PIEAUDZĒTO MATU KOPŠANA

Mazgājot matus, nelieciet galvu uz leju. Mati jāmazgā atliecot galvu atpakaļ vai no augšas tekošā ūdenī . Matus mazgājot nedrīkst tos savelt un burzīt. Tie jāmazgā ar vieglām,glaudošām kustībām virzienā no saknēm uz galiem. Matu mazgāšanai nelietojiet pārāk karstu ūdeni!

 1. Matu krāsošana mājas apstākļos nav ieteicama. Matu krāsas, kuru ūdeņraža koncentrācija pārsniedz 6% vēlams lietot tikai uz ataugušajām matu saknēm..
 2. Matu kopšanai un ārstēšanai nepieciešamie kopšanas līdzekļi jālieto regulāri, bet neliekot uz kapsulām.
 3. Matus ķemmēt ar speciālo ķemmi vairākas reizes dienā, lai tie nesaveltos. Svarīgi! Pie galvas savienojuma vietas ķemmējiet, lai izkritušie mati neveidotu dredus. Ķemmēt maigi, pieturot  pie saknēm ar plaukstu.
 4. Ejot gulēt, peldoties, stiprā vējā  mati ir jāsapin vieglā bizē, lai tie nesaveltos!
 5. Žāvējot matus, aizliegts kapsulas karsēt ar karstu gaisu, gludekli vai loku šķērēm.
 6. Ejot pirtī, obligāti aptiniet matiem dvieli vai citu galvas segu, lai karstums nepiekļūtu kapsulām un neietekmētu matu struktūru.
 7. 24 stundas pēc matu pieaudzēšanas matus neiesakam mazgāt, jo kapsulas ir sacietēšanas procesā.
 8. Reizi mēnesī vēlams atnākt uz salonu pie meistara atrādīt matu un kapsulu stāvokli.
 9. Pieaudzēto matu nēsāšanas ilgums ir no 3-5 mēnešiem. Tas atkarīgs no matu augšanas ātruma, struktūras un kopšanas kvalitātes.
 10. Pirmās 3 dienas pēc matu pieaudzēšanas iespējama nedaudz sāpīga vai jūtīga galvas āda.
 11. Pēc 3-5 mēnešiem pieaudzētie mati tiek noņemti ar speciālas želejas palīdzību. To veic matu pieaudzēšanas meistare salonā.
 12. Ja ir jautājumi par matu kopšanu vai matu nēsāšanas laikā radušās problēmas, vēlams griezties salonā, lai saņemtu speciālista konsultāciju.

                      KAD NEIESAKAM PIEAUDZĒT MATUS!!

 1. Ja Jūsu matu garums ir mazāks par 15 - 20 cm. Jo īsāki mati, jo lielāka varbūtība,ka būs redzamas kapsulas - matu savienojuma vietas.

2. Ja Jums ir ļoti plāni mati un caur matiem ir redzama galvas āda.

3.  Ja Jums ir pastiprināta matu izkrišana. Pieaudzētie mati ir papildus smagums matu saknēm,kuras jau tāpat ir novājinātas. Rezultātā pieaudzētie mati būs pastiprinošs apstāklis matu izkrišanai šķipsnās.